Zen

Gultas Sydney

Gultas Sydney

Gultas Tokio

Gultas Tokio

Poilsio komplektas Sydney

Poilsio komplektas Sydney

Valgomojo komplektas Nicea

Valgomojo komplektas Nicea

Valgomojo komplektas Sydney

Valgomojo komplektas Sydney

Valgomojo komplektas Sydney - Baltas

Valgomojo komplektas Sydney - Baltas

Valgomojo komplektas Sydney - Juodas

Valgomojo komplektas Sydney - Juodas

Valgomojo komplektas Tokio

Valgomojo komplektas Tokio

„Zen“ produktų linija

„Zen“ sodo baldų kolekcija yra minimalistinė. Šios produktų linijos gaminiai pasižymi griežtomis linijomis ir tikslumu. Vyrauja šviesių ir tamsių spalvų kontrastas, kuris suteikia kolekcijai dinamikos ir praturtina sodo baldus šiuolaikišku įvaizdžiu. „Zen“ kolekcijos sodo baldai pagaminti preciziškai, dizainas yra apgalvotas, kad būtų būtent toks, kokio reikia kokybiškam poilsiui. Kiekviena detalė čia turi savo vietą, o baldų kokybė užtikrina ilga naudojimąsi jais. „Zen“ produktų liniją sudaro baldų komplektai, gultai ir išskirtinis gaminys – modulinė sofa. Tai universalūs, praktiški ir labai patogūs gaminiai, kurie gali būti eksploatuojami tiek lauko erdvėse, tiek ir patalpose. 

„Zen“ sodo baldų komplektai

Šioje kolekcijoje galite rasti tiek poilsinių, tiek valgomojo baldų komplektų. Poilsiniai baldų komplektai „New York“ ir „Sydney“  tinka vertinantiems estetika, tačiau jie skirti eksploatuoti skirtingose erdvėse. „New York“ paprastai komplektuojamas iš sofos, patogaus fotelio ir dailaus kavos staliuko. Sofa yra trivietė, todėl šis komplektas išties talpus. Tuo tarpu sodo baldų komplektas „Sydney“ yra šiek tiek kompaktiškesnis ir gali būti puikiai pritaikytas ne tokiose erdviose vietose. Standartinė šio komplekto sudėtis – dvi kėdės, staliukas ir du pakojai. Nors šie gaminiai nėra toks masyvus darinys, tačiau ne mažiau prabangus ir patogus. Valgomojo komplektai „Sydney“ ir „Tokio“ yra panašios sudėties. Tai gana ilgas stalas prie kurio gali komfortiškai tilpti aštuonios kompleto kėdės arba krėslai (renkantis valgomojo baldų „Tokio“ komplektą).  „Zen“ produktų linijos valgomojo komplektai pagaminti iš kokybiškų audinių ir atsparių geležies konstrukcijų, todėl tai ilgaamžė investicija.

„Zen“ modulinė sofa

Modulinė sofa „New York“ yra dizaino laisvė ir neribojamas patogumas. Ji gali būti sudaryta iš kelių skirtingų modulių (paprasto, dvigubo arba kampinio), kuriuos tvirtai galima jungti taip, kaip yra reikalinga. Modulius galima naudoti ne tik kartu, tačiau ir atskirus, taigi Jūsų galimybės yra nevaržomos. „New York“ modulinė sofa išsiskiria ne tik dizainu ir eksploatacijos galimybėmis, tačiau ir komfortu. Ji gaminama su itin minkštais čiužiniais.