Sodo baldai pagal individualų užsakymą

Siūlote išskirtines paslaugas ar kuriate išskirtinį interjerą bei eksterjerą? Ieškote nestandartinių sprendimų ir Jūsų netenkina tai, kas jau šimtus kartų matyta? Norite, kad ir baldai nepriekaištingai derėtų prie bendro vaizdo bei būtų tokie, kokių niekur kitur nepamatysi? „Kamtoja” siūlo ir netradicinių sprendimų. Pagal Jūsų individualų užsakymą gali būti pagaminti baldų komplektai, parinktos Jums patinkančios spalvos bei audiniai ar raštai. Nevaržome klientų laisvės rinktis ir puoselėjame individualumą, todėl palaikome kiekvieną netradicinį sprendimą ir visais įmanomais būdais stengiamės prisidėti, kad sodo baldai būtų išties unikalūs ir stebinantys išskirtiniu dizainu. Jei norite sužinoti daugiau ar susitarti dėl individualių užsakymų – visada galite į mus kreiptis ir mes padėsime rasti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą. 

Sodo baldai

Vis daugiau ir daugiau lauko erdvių užpildomos sodo baldais. Juos renkasi ne tik nuosavų namų šeimininkai, tačiau ir įvairių viešbučių ar kavinių bei restoranų valdytojai. Juk šiltą vasaros dieną svečiai dažniausiai nenori sėdėti pastato viduje ir veržiasi į lauką. O kas galėtų atsisakyti malonumo pusryčiauti terasoje ir mėgautis pirmaisiais saulės spinduliais? Arba malonios vakarienės lauko erdvėje žvelgiant į pasakišką vakaro žarą? Ko gero, nė vienas. Juk džiaugtis šiltais orais ir vasariška šiluma galime ne taip ir ilgai, didžiąją metų dalį mūsų šalyje būna niūru ir žvarbu, todėl natūralu, kad mėgautis grynu oru norisi kuo įmanoma daugiau. Įsigiję „Kamtoja” sodo baldus tai daryti nevaržomai galėsite ne tik Jūs, tačiau ir Jūsų klientai ar svečiai. Be to, sodo baldai gali būti statomi ne tik kieme ar terasoje, jie puikiai tinka laikyti ir balkone. Ypač atostogų metu žmonės dažnai nori kuo ilgiau pamiegoti ir vengia eiti pusryčiauti kartu su kitais svečiais į viešbučio restoraną, tad tenka spręsti problemą, kaip iš pastarųjų neatimti malonumo išgerti pirmąjį puodelį kavos ar arbatos lauke? Sodo baldai ir šiuo atveju yra pats racionaliausias sprendimas. 

Sodo baldai viduje

Sodo baldai yra išties praktiškas pasirinkimas, nes suteikia Jums galimybę užpildyti turimas lauko erdves ir jas išnaudoti. Tačiau tai ne vienintelis jų privalumas. „Kamtoja” sodo baldai gali būti eksploatuojami ne tik lauke, tačiau ir pastato viduje. Daugelis klientų apie tai susimąsto, tačiau kartais nedrįsta šios minties išsakyti. Galbūt taip yra dėl sklandančių mitų, jog sodo baldai netinkami laikyti namuose? Kad jiems reikalinga ypatinga ventiliacija ir speciali priežiūra? Galime patikinti, tai ir tėra mitai. „Kamtoja” sodo baldai pagaminti iš itin kokybiškų medžiagų, tad tiek laikant kieme, tiek viduje jie gali būti taip pat patogiai naudojami. Jei žavitės sodo baldais ir jų dizainu, svarstote apie galimybę juos panaudoti namuose ar turimame restorane, galite būti tikri, Jūsų niekas nevaržo. Daugelis įmonių renkasi šį sprendimą ir tikrai nesigaili.

Ilgaamžiai sodo baldai

Gali atrodyti, kad sodo baldai yra trumpalaikė investicija ir apie jokią išskirtinę kokybę čia negali būti nė kalbos. Na, jei esate tai girdėję, žinokite, tai tik dar vienas mitas. Sodo baldai yra gaminami iš aukščiausios kokybės žaliavų ir ilgaamžių aliuminio konstrukcijų, todėl tai investicija, kuri džiugins Jus tikrai ilgai. „Kamtoja” rūpinasi savo klientų interesais, todėl visada stengiasi, kad gaminių kokybė pateisintų jų lūkesčius su kaupu.