Modern

 Poilsinis komplektas Savona

Poilsinis komplektas Savona

Gultas Alicante

Gultas Alicante

Gultas Sawona

Gultas Sawona

Modulinė sofa Alicante

Modulinė sofa Alicante

Modulinė sofa New York

Modulinė sofa New York

Poilsinis komplektas Lille

Poilsinis komplektas Lille

Poilsinis komplektas New York

Poilsinis komplektas New York

Valgomojo komplektas Lille

Valgomojo komplektas Lille

Valgomojo komplektas Nicea

Valgomojo komplektas Nicea

Valgomojo komplektas Sawona

Valgomojo komplektas Sawona

„Modern“ produktų linija

Sodo baldų „Modern“ kolekcijos gaminiai – tai lengvi ir plastiški produktai. Šioje linijoje vyrauja šviesios spalvos, pasteliniai atspalviai. Dauguma produktų yra pilkšvos, dramblio kaulo spalvos, dominuoja įvairūs šių spalvų tonai ir deriniai. „Modern“ produktų linija stebina savo formomis – tai neįprasti išlenkimai, unikalus sodo baldų dizainas ir originali jų tekstūra – raštai estetiški ir labai elegantiški. Ši kolekcija gausi komplektų,  o iš kitų kolekcijų išsiskiria originaliais gaminiais, tokiais kaip ledinis ekranas ar dekoratyvinė vaza, čia taip pat rasite ir universalią, funkcionalią skrynią.  „Modern“ produktų linija – tai ne vien sodo baldai Jūsų kieme ar pastato viduje, tai taip pat it išskirtiniai eksterjero bei interjero elementai.

Išskirtiniai „Modern“ linijos produktai

Išskirtiniai šios linijos produktai – tai originalios eksterjero ir interjero detalės. Viena iš jų – vaza „Barcelona“. Aukšta, šviesi ir nepaprastai stilinga vaza gali būti laikoma prieškambaryje, svetainėje ar bet kuriame kitame kambaryje. Išskirtiniu elementu ji taps net tada, jei bus laikoma be žalumos. Kitu atveju, žaluma pagyvins aplinką, praturtins ją gamtos energija. Vaza gali būti laikoma ir lauke, kaip kiti „Kamtoja“ siūlomi produktai, ji pagaminta iš žalingam aplinkos poveikiui atsparaus technorotano, todėl jos neveikia nei lietus, nei saulė. Jį paįvairina erdves, o tuo tarpu ledinis ekranas jas atskiria. Ovalo formos, modernaus dizaino ir tekstūros (lyg apraizgytas tinklu) šis ekranas gali būti statomas sode ir skirti, pavyzdžiui, poilsio bei pietų zonas. Šie produktai puikiai dera su kitais „Modern“ produktų linijos sodo baldais. 

„Modern“ linijos sodo baldų komplektai

Išsiskiria ir šios linijos sodo baldų komplektai. Tai nėra įprastas stalo ir kėdžių derinys, nes pastarąsias čia keičia elegantiški krėslai. Nuožulnių, apvalintų formų, šiuolaikišku konstrukcijų tvirtinimo sprendimu ir prabangiu pynimu pasižymintys „Modern“ linijos sodo baldai ne tik puošia sodą, tačiau yra ir labai patogūs. Atlošai ir ranktūriai suteikia galimybę kiekvienam komfortiškai įsitaisyti ir mėgautis poilsiu ar pietumis.