Lauko baldai ir išskirtiniai jų raštai

Kaip jau minėta, „Kamtoja” lauko baldai yra gaminami rankomis, todėl jų dizainas tikrai išskirtinis. Profesionalų komanda nuolat rūpinasi, kad Jus pasiektų produktai puošti išskirtiniais raštais. Be to, galite rinktis iš gausybės skirtingų modelių ir spalvų. Kiekvienas baldų komplektas gali būti priderintas būtent prie Jūsų eksterjero ir atitikti jame vyraujančius atspalvius bei tekstūrą. Tai labai svarbu, jei norite, kad aplinka būtų jauki ir viliotų atsipūsti. Stilingi ir elegantiški „Kamtoja” baldai – tikrai praktiškas ir  nepaprastai patogus pasirinkimas. 

Lauko baldai

Kiekvienam, gyvenančiam nuosavame name ir turinčiam erdvų kiemą, puikiai žinoma, kokia svarbi jo dalis yra lauko baldai. Dailiai išstatyti jie tampa nepakeičiama eksterjero detale, o be to, ant jų nepaprastai patogu prisėsti ir pasigrožėti šilta vasaros diena ar romantišku vakaru. Lauko baldai suteikia jaukumo, o tai, kad jie pagaminti iš itin kokybiškų medžiagų, tik garantuoja jų tvirtumą. Įvairių spalvų ir formų „Kamtoja” siūlomi gaminiai pasižymi unikalumu ir išskirtiniu dizainu. Džiaugiamės, kad mūsų klientai yra ne vien Lietuvos rinkoje. „Kamtoja” lauko baldai yra eksportuojami ir į užsienio šalis. Įmonė nuolat stengiasi plėsti savo veiklą ir tobulinti gaminių kokybę bei asortimentą. Jau esame parengę net keletą skirtingų lauko baldų kolekcijų:

  • Classic (Klasikinio dizaino kolekcija, kuri pasižymi estetiškomis detalėmis ir nuožulniomis linijomis.)
  • DeLuxe (Elegantiška ir kartu moderni kolekcija, dekoruota žaismingu raštu.)
  • Modern (Išskirtiniai ir nepaprastai modernūs gaminiai, tarp kurių galite rasti net ir netikėtų produktų, pavyzdžiui, vazą.)
  • Zen (Minimalistinio dizaino lauko baldai. Svarbiausias jų bruožas – patogumas.)

Kad ir kurią kolekciją pasirinktumėte – garantuojame, kad gaminių kokybe tikrai nenusivilsite. O skoningai išstatyti Jūsų kieme jie taps išties išskirtine detale. Be to, visada galime pagaminti baldus pagal individualų Jūsų užsakymą. 

„Kamtoja” lauko baldai

„Kamtoja” siūlomi lauko baldai nėra visiems įprasti gaminiai, kuriuos galima įsigyti bet kurioje parduotuvėje. Jų gamyba atliekama itin atidžiai, iki tobulumo nugludinant kiekvieną elementą, kad baldai būtų išties kokybiški ir tarnautų ne vienerius ir ne dvejus metus. Išskirtinės žaliavos, iš kurių gaminami mūsų siūlomi lauko baldai, pasižymi ypatingu atsparumu žalingam aplinkos poveikiui, jų spalvai ir tvirtumui nekenkia nei šaltas rudeninis lietus, nei sunkios snaigės ar kaitri vasaros saulė. Iš kitų siūlomų lauko baldų šie produktai išsiskiria gamybos technologija – visi jie yra rankų darbo. Taigi, galite būti tikri, kad „Kamtoja” baldai pagaminti preciziškai, o jų dizainas tikrai unikalus.

Modernūs lauko baldai 

Patogumas, be abejonės, svarbiausias rodiklis renkantis tiek vidaus, tiek ir lauko baldus, tačiau ne mažiau svarbu ir jų dizainas. Gerai tai apgalvojame ir savo klientams siūlome ne tik praktiškus, tačiau ir labai modernius baldus. „Kamtoja” lauko baldai gaminami atsižvelgiant į vėliausias mados tendencijas, todėl yra gana modernūs. Klasikinės spalvos (juoda, ruda, balta) ir dailios linijos derinamos su šiuolaikiškomis detalėmis. Pinti lauko baldai gali būti stikliniu viršumi, puošti medinėmis detalėmis (pavyzdžiui, ranktūriais). Minkštoji jų dalis gali būti išskirtinių ir akį traukiančių spalvų. Siūlomi ne tik klasikiniai balti čiužiniai, tačiau ir oranžiniai ar net kelių spalvų. Tai baldai ant kurių ne tik malonu prisėsti ar prigulti, tačiau ir džiuginantys inovatyvių sprendimų bei klasikos derme.