Classic

Gulimasis krėslas Marina

Gulimasis krėslas Marina

Gultas Lugano

Gultas Lugano

Gultas Palermo

Gultas Palermo

Gultas Venecija

Gultas Venecija

Lauko baldų komplektas Palermo

Lauko baldų komplektas Palermo

Poilsinis komplektas Lugano

Poilsinis komplektas Lugano

Poilsinis komplektas Venezia

Poilsinis komplektas Venezia

Skrynia Classic

Skrynia Classic

Valgomojo komplektas Lugano

Valgomojo komplektas Lugano

Valgomojo komplektas Novara

Valgomojo komplektas Novara

„Clasic“ produktų linija

„Clasic“ produktų linija – tai, pirmiausia, elegancija ir estetika. Šie lauko baldai pasižymi klasikiniu dizainu, minimalistiniu, tačiau labai prabangiu stiliumi. Baldai puikiai tinkami statyti tiek erdviuose kiemuose, tiek terasose ar paplūdimiuose.  „Clasic“ produktų liniją sudaro gultai, poilsio, valgomojo ir universalių lauko baldų komplektai. Taip pat čia rasite unikalų gaminį – skrynią. Kiekvienas iš šių produktų pasižymi kokybe (gaminami tik iš rinktinių medžiagų)  ir ilgaamžiškumu. „Clasic“ linijos produktai dera prie bet kokio eksterjero, jie yra patogūs ir praktiški, gali būti naudojami tiek lauke, tiek patalpų viduje. Visi šios linijos produktai yra ekologiški bei atsparūs vandeniui, o šios savybės tik dar labiau išplečia jų eksploatacijos galimybes. 

„Clasic“ baldų komplektai

Tarp „Clasic“ baldų komplektų yra ir valgomojo, ir poilsinių komplektų. Visi gaminiai patogūs ir estetiški, todėl šiltuoju metų laikų gali užpildyti lauko erdves, o rams atvėsus būti naudojami ir viduje. Tai iš specialios medžiagos pagaminti baldai, kurie tinka tiek pietauti su šeima, tiek visiems kartu atsipūsti. Minkšti „Clasic“ produktų linijos lauko baldų čiužiniai, tvirti atlošai, apgalvotas dizainas ir estetiška išvaizda garantuoja komfortą ir išskirtinį eksterjero elementą bet kuriame sode. 

„Clasic“ gultai

Šioje linijoje yra keturi gultai. Pirmasis jų, „Marina“, puikiai tinka deginantis, mat yra su stogeliu, kuris patikimai apsaugo nuo per didelio saulės spindulių kiekio. Taip patogus ir minkštas gultas, nes jame tiesiamas kokybiškas čiužinys. Gultas „Lugano“ – nepakeičiamas sprendimas sode. Jame galima patogiai išsitiesti, reguliuojamas atlošo aukštis suteikia galimybę pritaikyti gultą bet kokiai veiklai (tiek prigulti, tiek įsitaisyti skaityti ar kt.) Pastarasis taip pat su minkštu čiužiniu, todėl naudojantis gultu juntamas maksimalus komfortas. Gultas „Palermo“ yra išskirtinio dizaino šios linijos gaminys, jo korpusas yra modernios bangos formos, kuri puikiai prisitaiko prie kūno. Ir, galiausiai, gultas „Venecija“, kuris yra kiek masyvesnis, tačiau nepaprastai elegantiškas. Gali būti naudojamas tiek sode, tiek sveikatinimo ar poilsio centruose.